Strona główna
Internetowej
Gazety Katolików

Nowości wydawnicze:

[Rozmiar: 96847 bajtów]
stron 112, cena 20.00 zł
Stanisław Krajski
Masoneria i scjentologia

Organizacje scjentologiczne to jedno z ramion-odnóg masonerii, poprzez które realizuje ona swoje cele i sprawuje władzę, to cenne dla masonerii narzędzie zyskiwania ważnych informacji o różnorodnym charakterze, to ważny masoński instrument niszczenia chrześcijaństwa tak w duszach ludzkich jak i obszarze kultury oraz życia społecznego. Najważniejsza jednak jest rola jaką scjentologia spełnia w służbie samemu szatanowi. Scjentologia to, jak wszystko na to wskazuje, płaszczyzna, na której człowiek i szatan zawierają umowę, w ramach której człowiek zyskuje pieniądze, władzę, informacje, a szatan otrzymuje w całkowite władanie dusze ludzkie
[Rozmiar: 291671 bajtów] W obronie Krzyża
(red. Maria Kominek OPs i Stanisław Krajski),
stron 208, cena 25 zł
Z wprowadzenia:
Ta książka nie ma autora. Trudno też powiedzieć, że ma wielu autorów. To raczej zbiór różnego typu dokumentów odnoszących się do tego, co działo asie na Kakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim po 10 kwietnia 2010 r., ze szczególnym uwzględnieniem okresu 3 sierpnia – 29 września 2010.
Dokumenty te stanowią opowieść o Obrońcach Krzyża, o ich heroicznej modlitewnej walce o Prawdę, o miejsce Krzyża w polskim życiu publicznym, o to, by Polska była Polską.
Zawierają też opis bezprecedensowych ataków dokonywanych na Krakowskim Przedmieściu na Obrońców Krzyża, na Krzyż Smoleński, na Krzyż jako taki, na Kościół katolicki, jego świętości i wartości.